Kabartma Baskı Hizmetleri

Bilgi parmağınızın ucunda…

Engelli malzemeleri ofisi olarak hayatı kolaylaştıran en önemli çözümün bilgiye erişmek olduğuna inanıyoruz…
Bu amaçla şirketimiz bünyesinde oluşturduğumuz Braille  baskı ofisimiz  ihtiyaç duyduğunuz her türlü yazılı kaynağı Braille  ortamda hazırlayarak hizmetinize sunmaktadır.

Ürün ve hizmetleri hakkında görmeyenlerin de hayatını kolaylaştıran çözümler sunmak  isteyen kurum/kuruluşların duyuru, dergi/bülten, broşür, ürün ve hizmet klavuzu, hizmet sözleşmeleri,   davetiye, kartvizit ve bunun gibi . tanıtım araçlarını Braille  ortamda hazırlayarak hedef kitlelerine ulaştırmalarını sağlamaktayız.
Bu amaç doğrultusunda  Braille fiyat  etiketleri, Braille olarak yönlendirme  levhaları, masa isimlikleri kapı numraları  vb. düzenlemelerle ürün ve mekanları görme engellilerin rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde düzenlemek isteyen kurum/kuruluşlara en kullanışlı ve en uygun hayatı kolaylaştıran  çözümleri sunmaktayız.
bunun  yanı sıra  ders kitabı, ders notları, yüz temel eser gibi roman hikaye  vb. kişisel ihtiyaçları doğrultusunda Braille  doküman ihtiyacı olan görmeyenlerin de hayatını kolaylaştıran çözümleri engelli malzemeleri ofisi çatısı altındaki Braille ofis aracılığıyla bulabilirsiniz.